Betrouwbare motorunit voor gebruik met fijnstoffilters, gas- en dampfilters te combineren met gelaatsscherm of masker.
Dit betrouwbaar aanblaassysteem wordt geleverd als complete set met motorunit, 2,2Ah Li-Ion accu. De Sundström SR 500 kan voorzien worden van P3 filters tezamen met filters voor gassen en dampen. Het biedt de meest betrouwbare en comfortabele adembescherming in een omgeving met fijnstof, nevel, gassen en/of dampen. Met de bijgeleverde HD accu heeft dit systeem een werkduur tot 8 uur.
De SR 500 motorunit is met één knop eenvoudig te bedienen. Het systeem is voorzien van allerlei beveiligingen en alarmeringen. Als er te weinig lucht wordt aangevoerd, wordt de gebruiker door een geluidssignaal en een trilalarm gewaarschuwd. De omgeving van de gebruiker wordt gewaarschuwd door een alarmlicht achterop de motorunit. De elektronica is IP67 geïsoleerd.
Te combineren met de SR 5xx-serie kappen en helmen en halfmaskers en volgelaatmasker van Sundström. Wordt geleverd inclusief uitneembare 2,2 Ah accu, acculader, voorfilterhouder en draagriem.
Merk: Sundström