
Dantec composietslang Danoil 9 SS Standard Duty
Standard duty composiet slang met rvs binnen- en buitenspiraal voor laden en lossen van koolwaterstoffen en biobrandstoffen.
Toepassing
De Danoil 9 GG is een laad- en losslang voor veilig transport van koolwaterstoffen met een hoog aromaatgehalte en biobrandstoffen zoals bijvoorbeeld biodiesel. De slang is voorzien van een rvs binnenspriaal en buitenspiraal. Dit maakt de slang extra bestand tegen corrosie. Geadviseerd als standard duty slang voor het laden en lossen van bijvoorbeeld tankwagens en tankwagons.
Uitvoering
Leverbaar in binnendiameter 25mm (1") tot en met 100mm (4").
Met rvs binnenspiraal en buitenspiraal.
Kenmerken
- Temperatuursbereik: -30°C tot +100°C
- Werkdruk: 14 bar (200 psi)
- Vacuüm: 0,9 bar
- Veiligheidsfactor: 4:1
Normen en goedkeuringen
- EN 13765:2018 Type 3
Slangkoppelingen
Onze slangen voorzien wij van vrijwel iedere gewenste koppeling. Van schroefkoppeling tot flensaansluiting en van camlock tot dry-break. Bekijk onze catalogus of informeer naar de mogelijkheden.
Inspecteren, repareren, testen en certificeren
Onze service houdt niet op met levering. In ons eigen testcentrum of op locatie doen wij ook inspecties op slangassemblages. We repareren defecte slangen, testen deze en zorgen voor een testcertificaat. Wij helpen ook graag met het het digitaliseren van slangenbeheer.
Vragen?
Bel onze experts, open de chat of vul het contactformulier in.
Merk: DantecBRAND | Dantec |
---|---|
HOSETYPES | Laden en lossen |
MEDIUM | Biobrandstoffen, Koolwaterstoffen, Olieproducten |
TEMPMAX | 100 |
TEMPMIN | -30 |
WORKINGPRESSURE | 14 |
VACUUM | 0,9 |
Gerelateerde producten
Over ons
Aanbod