Geachte klant,

Vanaf 1 januari 2023 zullen alle reparaties voor Mirka uitsluitend door Mirka worden uitgevoerd. Dit zal zijn in hun eigen reparatiecentrum van Mirka Belgium N.V. Met deze wijziging vertrouwen wij erop dat u beter en sneller geholpen wordt bij problemen en defecten aan uw machine.

Door deze overdracht nemen wij vanaf heden geen nieuwe reparaties meer aan voor Mirka machines. Het is dus niet meer mogelijk om nieuwe reparatieverzoeken via onze website in te dienen. U dient vanaf 1 januari 2023 uw Mirka reparaties in te dienen via dit online formulier:

 

https://www.mirka.com/benelux-repairs

Contactgegevens:

Mirka Belgium Logistics NV
Industrieweg Zuid 2030/7
3660 Oudsbergen
België

Tel. : +32 470694078
E-mail : [email protected]
Contact: Claudia Crisafulli

Ons Repair Center is in week 52 gesloten. Mocht u nog een Mirka machine ter reparatie bij ons hebben staan, dan nemen wij contact met u op over de verdere afhandeling of hebben we inmiddels al contact met u gehad.

Wij danken u voor de jarenlange samenwerking en uw vertrouwen in ons. Wij wensen u veel schuurplezier met de Mirka machines.

Met vriendelijke groet,

Team Imbema Repair Center

UP
Heb je een vraag?
Bel 023 – 554 67 66
App +31 (0) 6 135 582 70
of ga naar contactformulier